Harmonogram meczy

DATA GODZINA DZIEŃ MECZ KATEGORIA MIEJSCE
23.08.2020 10.00 Niedziela Lider - OTPS Winogrady A1 SCSIR
29.08.2020 10.00 SOBOTA Lider - Wysogotowo B2 BOISKO ZALASEWO
29.08.2020 13.00 SOBOTA Lider - UKS ŚREM D1 BOISKO ZALASEWO
4.09.2020 18:30 PIĄTEK  Lider - Jurand Koziegłowy  E2 MAŁE BOISKO ZALASEWO 
5.09.2020 09.00 SOBOTA  Lider - Jurand Koziegłowy  E1 MAŁE BOISKO ZALASEWO 
5.09.2020 11.30 SOBOTA Lider - AP REISS P-Ń  D1  BOISKO ZALASEWO
5.09.2020 14.00 SOBOTA Lider - Kotwica D2  BOISKO ZALASEWO 
6.09.2020 11.00 Niedziela Lider - SUCHARY SUCHY LAS  C2 BOISKO ZALASEWO 
12.09.2020 10.00 SOBOTA LIDER - KP PIŁA  A1 KOBYLNICA 
12.09.2020 10.00 SOBOTA Lider - Książ wlkp B2  BOISKO ZALASEWO 
12.09.2020 16.00 SOBOTA  Lider - SKÓRZEWO Kl. Okreg SCSIR 
19.09.2020 09.00 SOBOTA Lider - UKS ŚREM  B2 BOISKO ZALASEWO 
19.09.2020 10.00 SOBOTA Lider - LPFA ROGOŻNO  E1 ORLIK SP ZALASEWO 
19.09.2020 12.00 SOBOTA  Lider - TALENT P-Ń  C2 BOISKO ZALASEWO 
19.09.2020 17.30 SOBOTA Lider - UniA S-DZ  E2  MAŁE BOISKO ZALASEWO
20.09.2020 14.30 Niedziela Lider - SUCHARY SUCHY LAS   D1  BOISKO ZALASEWO
20.09.2020 12.00 Niedziela Lider - Victoria Września D2  BOISKO ZALASEWO
26.09.2020 10.00 SOBOTA Lider - BŁĘKITNI WRONKI  A1  KOBYLNICA 
26.09.2020 10.00 SOBOTA LIDER - POGOŃ KSIĄŻ  D2 BOISKO ZALASEWO 
26.09.2020 16.00 SOBOTA  Lider - CZARNI WRÓBLEWO  Kl. Okreg SCSIR
2.10.2020 19.00 PIĄTEK  Lider - AR Dopiewo  E2   ORLIK SP ZALASEWO
3.10.2020 10.00 SOBOTA  Lider - PRZEMYSŁAWM P-Ń  B2 BOISKO ZALASEWO
3.10.2020 12.30 SOBOTA  Lider - AP REISS MUROWANA  E1  MAŁE BOISKO ZALASEWO
4.10.2020 10.00 Niedziela Lider - Jadwiżaśnki KS C2  BOISKO ZALASEWO 
4.10.2020 12.30 Niedziela  Lider- PKS Racot  D1 BOISKO ZALASEWO 
10.10.2020 15.00 SOBOTA Lider - AVIA KAMIONKI  Kl. Okreg SCSIR
10.10.2020 10.00 SOBOTA Lider - LUBUSZANIN TRZCIANKA  A1 KOBYLNICA
11.10.2020 10.00 - 13.00 Niedziela  Turniej żaków  F1 BOISKO ZALASEWO
16.10.2020 17.00 PIĄTEK Lider - Jurand Koziegłowy  E2 MAŁE BOISKO ZALASEWO 
17.10.2020 10.00 SOBOTA  Lider - OTPS Winogrady B2  BOISKO ZALASEWO 
17.10.2020 13.00 SOBOTA Lider - GRODZISK WLKP D1  BOISKO ZALASEWO
17.10.2020 15.00 SOBOTA Lider - Mieszko Gnizezno  D2 BOISKO ZALASEWO 
18.10.2020 10.00 Niedziela  LIDER - CONCORDIA MUROWANA E1 MAŁE BOISKO ZALASEWO 
18.10.2020 12.30 Niedziela Lider - PRZEMYSŁAWM P-Ń  C2 BOISKO ZALASEWO 
24.10.2020 10.00 SOBOTA Lider - UNIA S-DZ   A1 KOBYLNICA
24.10.2020 15.00 SOBOTA  Lider -VICTORIA II Kl. Okreg   SCSIR
7.11.2020 10.00 SOBOTA Lider - WARTA II P-Ń D1   BOISKO ZALASEWO
7.11.2020 14.00 SOBOTA Lider - BABORÓWKO   Kl. Okreg  SCSIR
7.11.2020 12.30 SOBOTA Lider - Luboński 1943  C2  BOISKO ZALASEWO
7.11.2020 15.00 SOBOTA Lider - LPFA MUROWANA  E1  MAŁE BOISKO ZALASEWO
8.11.2020 11.00  Niedziela Lider - MKS I TRZEMESZNO   E2  MAŁE BOISKO ZALASEWO
11.11.2020 ??  ŚRODA  Lider - MEBLORZ Kl. Okreg SCSIR 
14.11.2020 10.00 SOBOTA  Lider - SPARTA ZŁOTÓW  A1 KOBYLNICA 
14.11.2020 14.00  SOBOTA Lider - POLONIA I P-Ń  D2 BOISKO ZALASEWO 
21.11.2020 14.00 SOBOTA   Lider - PŁOMIEŃ NEKLA Kl. Okreg SCSIR

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.