Harmonogram meczy

DATA GODZINA DZIEŃ MECZ KATEGORIA MIEJSCE
17.08.2019 10.00 Sobota Lider - Unia Swarzędz B1 KOBYLNICA
24.08.2019 16.00 Sobota Lider - Meblorz Swarzędz KL.Okreg SCSiR
24.08.2019 10.00 Sobota Lider - Wełna Rogożno B1 Kobylnica
27.08.2019 17.00 Wtorek Lider - KP Piła B1 Kobylnica
01.09.2019 13.00 Niedziela Lider - SKS 13 Poznań C2 DB ZALASEWO
04.09.2019 17.30 Środa Lider - AP Reissa C1 DB ZALASEWO
07.09.2019 16.00 Sobota Lider - Szturm Junikowo KL.Okreg SCSiR
07.09.2019 12.30 Sobota  Lider - Talent I Poznań  E1  Orlik SP Zalasewo
11.09.2019 17.00 Środa  Lider - SF Luboń  C1  DB ZALASEWO
14.09.2019 10.00 Sobota  Lider - Błękitni Wronki  B1  Kobylnica
14.09.2019 10.00 Sobota  Lider - POGOŃ KSIĄŻ WLKP  C1  DB ZALASEWO
14.09.2019 13.00 Sobota  Lider - Karolinka Koziegłowy  D1  DB ZALASEWO
15.09.2019 10.00 Niedziela  Lider - Polonia Środa  C2  DB ZALASEWO
15.09.2019 13.00 Niedziela  Lider - Jurand Koziegłowy  E2  MB ZALASEWO
19.09.2019 17.30 Czwartek  Lider - Kotwica Kórnik  D2  DB ZALASEWO
21.09.2019 10.00 Sobota  Lider - WLKP Komorniki  D2  DB ZALASEWO
21.09.2019 12.30 Sobota  Lider - AKF  E1  Orlik SP Zalasewo
21.09.2019 16.00 Sobota  Lider - Warta Śrem  KL.Okreg  SCSiR
28.09.2019 10.00 Sobota  Lider - Warta Pozńań  B1  Kobylnica
28.09.2019 10.00 Sobota  Lider - LPFA Skoki  D1  DB ZALASEWO
29.09.2019 10.00 Niedziela  Turniej żaki  F1  DB ZALASEWO
29.09.2019 14.00 Niedziela  Lider - Przemysław Poznań  E2  MB ZALASEWO
05.10.2019 10.00 Sobota  Lider - Koziołek Poznań  C1  DB ZALASEWO
05.10.2019 13.00 Sobota  Lider - LPFA II Poznań  D1  DB ZALASEWO
05.10.2019 15.00 Sobota  Lider - Kłos Zaniemyśl  KL.Okreg  SCSiR
06.10.2019 10.30 Niedziela  Lider - Mieszko Gniezno  E1  Orlik SP Zalasewo
06.10.2019 11.00 Niedziela  Lider - Kotwica Kórnik  C2  DB ZALASEWO
06.10.2019 14.00 Niedziela  Lider - LPFA Murowana Goślina  E2  MB ZALASEWO
12.10.2019 10.00 Sobota  Lider - Przemysław Poznań  B1  Kobylnica
12.10.2019 10.00 Sobota  Lider - Clescevia Kleszczewo  D1  DB ZALASEWO
12.10.2019 13.00 Sobota  Lider - Warta Śrem  D2  DB ZALASEWO
13.10.2019 11.00 Niedziela Lider - Piast Kobylnica E2 MB ZALASEWO
19.10.2019 10.00  Sobota  Lider - Wełna Rogożno  C1  DB ZALASEWO
19.10.2019 15.00 Sobota Lider - Sparta Orzechowo KL.Okreg SCSiR
19.10.2019 15.00 Sobota Lider - Kotwica Kórnik E1 Orlik SP Zalasewo
20.10.2019 11.00 Niedziela Lider - Suchary Suchy Las C2 DB ZALASEWO
26.10.2019 10.00 Sobota Lider - Złoci Złotkowo B1 Kobylnica
26.10.2019 10.00 Sobota Lider - Piast Kobylnica D1 DB ZALASEWO
26.10.2019 10.00 Sobota Turniej żaki F2 F2 Orlik SP Zalasewo
27.10.2019 10.00 Niedziela Lider - Junior Koziegłowy E2 MB ZALASEWO
27.10.2019 13.00 Niedziela Lider - LPFA Rataje Poznań D2 DB ZALASEWO
02.11.2019 9.30 Sobota Lider - Polonia Środa E1 Orlik SP Zalasewo
02.11.2019 10.00 Sobota Lider - Warta Śrem C1 DB ZALASEWO
02.11.2019 14.00 Sobota Lider - Przemysław Poznań KL.Okreg SCSiR
03.11.2019 11.00 Niedziela Lider - SPN Szamotuły C2 DB ZALASEWO
09.11.2019 10.00 Sobota Lider - UKS Dyskobolia Grodzisk D2 DB ZALASEWO
16.11.2019 14.00 Sobota Lider - Avia Kamionki KL.Okreg SCSiR

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.