Klub

Prowadzimy trzy sekcje sportowe: piłki nożnej, piłki ręcznej oraz koszykówki. Dzięki temu każdy z przyszłych graczy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Trenerzy z chęcią udzielą także szczegółowych informacji wszystkim zainteresowanym rodzicom. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do skontaktowania się z wybranym przedstawicielem Klubu!

W poszczególnych zakładkach, w zależności od szukanej kategorii, znajdziecie Państwo informacje dotyczące treningów oraz poszczególnych drużyn sekcji piłki nożnej.