Wysokie zwycięstwa juniorów i młodzików Lidera

Seniorzy już po 6 minutach przegrywali w Środzie Wlkp. z rezerwami Polonii i ten wynik utrzymywał się przez kolejną godzinę gry. W końcówce Lider zdobył jednak trzy gole (Stępniak, Fornalkiewicz, Jakubek) i ostatecznie wygrał 2:3. Jeszcze lepszy wynik osiągnęli juniorzy, którzy na koniec rundy jesiennej wygrali 7:2 ze Złotymi Złotkowo. Czołówka tabeli na półmetku rozgrywek ligi wojewódzkiej: 1.AP Reissa 31 pkt 2.Błękitni Wronki 30 pkt 3.Warta Poznań 24 pkt 4.Nielba Wągrowiec 22 pkt 5.Lider Swarzędz 18 pkt.

Drużyna młodzików starszych rozgromiła Piasta Kobylnica 8:0. Zdobyczą bramkową podzielili się Kelma, Kochanowski (po 2 gole), Falkowski, Krupecki, Brzoza i Zając. W II lidze okręgowej (grupa 2) Lider wśród 6 drużyn był 3.: 1.LPFA Rogoźno 30 pkt 2.Clescevia Kleszczewo 19 pkt 3.Lider Swarzędz 15 pkt. Młodzicy młodsi ulegli 1:2 Dyskobolii Grodzisk Wlkp. Gol Schieche był szybką reakcją na bramkę zdobytą przez gości minutę wcześniej, ale na drugie trafienie przyjezdnych odpowiedzi już zabrakło.

Orlikom starszym nie udał się wyjazd od Owińsk. Mecz toczony bez sędziego, który nie dojechał, zaczął się dobrze – od szybkiego prowadzenia, potem jednak gole zdobywali Błękitni. Lider dwa razy wyrównywał, ale ostatecznie przegrał 5:4. Bramki zdobyli Warchoł (3) i Verschelden. W tabeli po rundzie jesiennej w II lidze okręgowej (grupa 5) zespół wśród 11 drużyn zajął 9. miejsce: 8.UKS II Śrem 10 pkt 9.Lider Swarzędz 6 pkt 10.Talent Poznań 6 pkt. Orlicy młodsi na koniec jesieni ulegli w Poznaniu 7:2 drużynie Przemysława. Gole zdobyli Kujawa i Hoffmann. Tabela III ligi okręgowej (grupa 3): 1.Przemysław Poznań 21 pkt 2.LPFA Murowana Goślina 18 pkt 3.Jurand Koziegłowy 12 pkt 4.Lider Swarzędz 9 pkt 5.Piast II Kobylnica 0 pkt.

Seniorzy Lidera zagrają dwa mecze na Stadionie Miejskim w Swarzędzu: 16 listopada o g. 14 z Avią Kamionki, a 19 listopada o g. 18 ze Stellą Luboń.

 

 

Lider Złoci 2019

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.