Weekend 22-23 września 2019. Lider ze zwycięstwami w lidze i Pucharze Polski

Seniorzy Lidera kontynuują zwycięską passę. W lidze okręgowej pokonali 3:1 Wartę Śrem dzięki bramce Maćkowiaka i dubletowi Zbierskiego. Awans do kolejnej rundy Pucharu Polski dały gole Marca i Tkaczyńskiego w końcówce starcia z GKS Dopiewo. Lider wygrał 2:1 i za dwa tygodnie zagra z lepszym z pary Polonia II Środa Wlkp. – Meblorz Swarzędz, czyli możliwe są pucharowe derby.


Najlepsze spotkanie tej jesieni zagrali juniorzy. Na wyjeździe postawili twarde warunki liderującej w lidze wojewódzkiej Akademii Reissa i zremisowali 1:1, a trafienie zanotował Maciejewski. Serię zwycięstw przedłużyli trampkarze starsi wygrywając na wyjeździe z Orkanem Objezierze 3:0. Dwa gole Skibińskiego przedzieliła bramka Michalskiego. Trampkarze młodsi ulegli w Gnieźnie Mieszkowi aż 0:12.


Młodzicy starsi w gminnych derbach pokonali Piasta Kobylnica 2:1, a oba gole zdobył Zając. Młodsi rozegrali dwa mecze u siebie. Najpierw wygrali z Kotwicą Kórnik 3:2 (gole Schieche, Tyszkiewicz i Jasiński), później ulegli 1:3 Wielkopolsce Komorniki (bramka Schieche).


Dobra gra orlików starszych i aż cztery gole (hat-trick Warchoła i trafienie Woźniaka) nie wystarczyły do pokonania AKF Poznań. Lider przegrał 4:8.
28 września w Kobylnicy o g.10 juniorzy będą gościć Wartę Poznań. W Zalasewie o g.10 młodzicy starsi zagrają z LPFA Skoki, młodsi o g.12.30 z LPFA Piątkowo Niebiescy Poznań, a o g.15.30 orlicy młodsi podejmą Przemysława Poznań. Dzień później od g. 10 zespół żaków będzie gospodarzem turnieju z Błękitnymi Owińska, Jurandem Koziegłowy i Przemysławem Poznań.

 

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.