Przełamanie juniorów Lidera

Seniorzy Lidera przegrali w Klęce z Phytofarmem 1:0. Stracony gol był wynikiem kumulacji błędów w obronie. Mimo przewagi i wielu sytuacji zwycięska passa została przerwana. Seniorzy zajmują 8. miejsce w lidze okręgowej. Na tej samej pozycji, tyle że w lidze wojewódzkiej, są juniorzy, którzy po serii niepowodzeń wysoko pokonali Wartę Poznań. Na wynik 4:1 złożyły się 2 trafienia Vogla oraz bramki Schneidera i Maślanki.
Trampkarze przegrali dwukrotnie 9:0 z Błękitnymi. Starsi we Wronkach, młodsi w Owińskach. Bez punktów również młodzicy. Szczęścia zabrakło starszym, którzy prowadzili 1:0, ale ostatecznie przegrali 1:3 z LPFA Skoki. Gola zdobył Bąkowski. Młodsi nie dali rady Lechowi Piątkowo ulegając 0:2.

Orlikom starszym nie udał się pościg za Avią Kamionki. Wynik 1:5 do przerwy sprawił, że kanonada w drugiej nie dała nawet remisu. Trafiali Warchoł, Nowak, Verschelden, Rus i Puwałowski, a ostateczny wynik to 7:5 dla Avii. Orlicy młodsi byli jeszcze bliżej sukcesu, ale ulegli 2:3 Przemysławowi Poznań po bramkach Jakubowskiego i Kujawy.
Najmłodsza drużyna była gospodarzem turnieju w Zalasewie. Żaki na początek wygrały 5:2 z Błękitnymi Owińska, a na listę strzelców wpisali się Grudzień, Malanowski, Sobkowiak, Pruchnik i Kaczmarek. Kolejne mecze to dwukrotne 0:3 – z Jurandem Koziegłowy i Przemysławem Poznań.
5 października trampkarze starsi w Kobylnicy o g.10 podejmą Koziołka Poznań, a młodzicy starsi - o g.13 LPFA Rogoźno. O g.13 seniorzy na Stadionie Miejskim zagrają z Kłosem Zaniemyśl.
6 października orlicy starsi zagrają na zalasewskim orliku o g.10.30 z Mieszkiem Gniezno. Na boisku w Zalasewie o g.10 trampkarze młodsi zmierzą się z Kotwicą Kórnik, a o g.13 orlicy młodsi podejmą LPFA Murowana Goślina.

Przełamanie juniorów Lidera

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.