Lider wciąż wygrywa w okręgówce, juniorzy z dwucyfrówką

Szósta z rzędu wygrana nie przyszła Liderowi łatwo. Piłkarze z Koziegłów, choć zdecydowanie niżej notowani w tabeli ligi okręgowej, od początku toczyli wyrównaną walkę. Byli też bliscy strzelenia gola. Jednak to czarno-czerwoni byli skuteczni. Bramka pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej pozwoliły ułożyć grę swarzędzanom, ale gol Juranda sprawił, że ostatnie pół godziny było emocjonującym widowiskiem. Ostatecznie Lider wygrał i z 18 punktami, jest wciąż 3 oczka za liderującymi Meblorzem i Piastem Kobylnica.

Liga okręgowa, grupa 2: Jurand Koziegłowy - Lider Swarzędz 1:2 (0:1) Bramki: Jakubek, Vogel. Skład Lidera: Raczek, Zboralski (Maciejewski), Ciesielski, Górczewski Ż (Koralewski), Zaborniak, J. Maćkowiak (Vogel), Rybarczyk Ż, Marzec 2xŻ (CZ), Kowalski (Koralewski), Stępniak, Jakubek (H. Maćkowiak) oraz Strugalski; trener Maciej Rybicki

Juniorzy starsi pierwszy raz zmierzyli się z Tarnovią i wykorzystali piękny obiekt w Tarnowie Podgórnym do strzeleckich popisów. Również dwucyfrowy wynik uzyskali trampkarze. Rywalom ulegli za to juniorzy młodsi i młodzicy starsi. Młodzicy młodsi szybko strzelili 3 gole wrześnianom i utrzymali zwycięstwo do końca. Orlikom zdobycze bramkowe nie wystarczyły do zdobycia punktów.

Liga wojewódzka juniorów starszych, grupa 1: Tarnovia – Lider Swarzędz 1:11 Bramki dla Lidera: Pogorzelec 4, Kowalewski 3, Koralewski 2 oraz Czechowski i Chruścicki Liga okręgowa juniorów młodszych, grupa 1: Lider Swarzędz – UKS Śrem 2:8 Gole dla Lidera: Fraska i Michalski. 2 liga okręgowa trampkarzy młodszych, grupa 4: Lider Swarzędz – Talent Poznań 10:6 Bramki dla Lidera: Falkowski 5, Zając i Kochanowski po 2 oraz Mazurkiewicz. Liga okręgowa młodzików D1, grupa 5: Lider Swarzędz – Suchary Suchy Las 0:4 2 liga okręgowa młodzików D2, grupa 1: Lider Swarzędz – Victoria Września 3:2 Bramki dla Lidera: Koszarski 2 i Woźniak. 3 liga okręgowa orlików E1, grupa 4: Lider Swarzędz – LPFA Poznań Rogoźno 1:7 Bramka dla Lidera: Mikołajczak. 2 liga okręgowa orlików E2, grupa 3: Lider Swarzędz – Unia Swarzędz 4:6 Bramki dla Lidera: Śledzik 3 i Wilk, dla Unii: Borowiak 3 oraz Wieczorek, Lesiński i Kistowski.

W najbliższą niedzielę seniorzy zagrają na Stadionie Miejskim z Czarnymi Wróblewo (g.14). Juniorzy starsi w Kobylnicy w sobotę o g.10 podejmą Błękitnych Wronki. O tej samej porze w Zalasewie młodzicy młodsi zaczną mecz z Pogonią Książ Wlkp.

 

 

Lider wciąż wygrywa w okręgówce, juniorzy z dwucyfrówką