Lider Swarzędz gromi w lidze

Lider Swarzędz wyraźnie się rozkręca. Kilka dni po pucharowym zwycięstwie w Trzemesznie czarno-czerwoni pojechali do Suchego Lasu na mecz ligi okręgowej. Już po pół godzinie prowadzili z Sucharami dwoma golami, a w drugiej odsłonie dodali do tego 5 kolejnych trafień, osiągając tym samym najwyższy rozmiar zwycięstwa w tym sezonie grupy 2. Trzy bramki zdobył Jakubek, trafili też Ciesielski, Vogel, Stępniak i Zaborniak.

Od minimalnej porażki z Piastem Kobylnica na otwarcie sezonu Lider wygrywa kolejne mecze w lidze i pokonał już też dwóch rywali w Pucharze Polski. Przez najbliższe dwa tygodnie czarno-czerwoni będą grali co 3-4 dni. Zaczną od wyjazdu do Objezierza na mecz z Orkanem w środę, 2 września. Lider mimo zaległego spotkania plasuje się w górnej części tabeli, na której czele są inne zespoły gminy Swarzędz – Meblorz i Piast Kobylnica.

Liga okręgowa: Suchary Suchy Las – Lider Swarzędz 0:7 (0:2) Bramki: Jakubek 3, Ciesielski, Vogel, Stępniak, Zaborniak. Skład Lidera: Raczek (Mortka), Korcz (Zboralski), Maćkowiak, Ciesielski, Zaborniak, Rybarczyk (Vogel), Marzec (Koralewski), Jędraszyk, Kowalski (Zbierski), Stępniak, Jakubek; trener Maciej Rybicki.
Duże powodu do radości mają także juniorzy Lidera, którzy wygrali w Wągrowcu z Nielbą, choć na przerwę schodzili przegrywając. Wynik dość szybko otworzył Vogel, ale gospodarze w końcówce pierwszej połowy dwukrotnie trafili. Druga część meczu to popis Kowalewskiego, który ustrzelił dublet. Wynik zamknął Koralewski pewnie wykorzystując rzut karny.
Za tydzień juniorzy jadą na mecz z AP Oborniki.

Liga wojewódzka juniorów starszych: Nielba Wągrowiec – Lider Swarzędz 2:4 (2:1) Bramki dla Lidera: Kowalewski 2, Vogel, Koralewski. Skład Lidera: Jóźwiak, Lewandowski Ż, Owczarek, Maciejewski, Zieliński, Koralewski Ż, Rybarczyk Ż, Vogel, Kowalewski (Czechowski), Pogorzelec, Książkiewicz oraz Strugalski i Chruścicki; trener Maciej Rybicki
Sezon zaczęli również juniorzy młodsi Lidera. I zaczęli od zwycięstwa. W starciu z Victorią Wysogotowo w pierwszej połowie dwa rzuty karne wykorzystał Michalski. W ostatnim kwadransie goście doprowadzili do wyrównania. Czarno-czerwoni walczyli do końca i w doliczonym już czasie rzut rożny Kochanowskiego na bramkę zamienił Skibinski.

Liga okręgowa juniorów młodszych: Lider Swarzędz – Victoria Wysogotowo 3:2 (2:0) Bramki dla Lidera: Michalski 2, Skibinski. Skład Lidera: Fornalkiewicz, Prosianowski, A.Lipski (Malinowski), K.Lipski, Woźniak, Stachowiak, Michalski Ż (Kochanowski), Socha (Fraska), Jankowiak Ż, Adamczyk, Mazurkiewicz (Skibinski); trener Łukasz Kubzdyl.

 

Lider Swarzędz gromi w lidze

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.