Lider - Orkan Jarosławiec 2:1

Pierwsze zwycięstwo ligowe stało się faktem !!!

Lider Swarzędz 2:1(1:0) Orkan Jarosławiec

Do drugiej kolejki musieliśmy czekać na komplet punktów zdobyty przez piłkarzy Lidera. Orkan Jarosławiec to niewygodny rywal, mecze z nimi są zawsze zacięte i wynik jest sprawą otwartą. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych ale styl gry nie był na wysokim poziomie. Bramki dla Lidera strzelali "Dziki" I "Ryba" goście zdobyli bramkę po rzucie karnym w doliczonym czasie meczu. Zasłużyliśmy na te 3 punkty, dziękujemy kibicom za wsparcie.

Następne spotkanie rozegramy również z Orkanem ale tym z Objezierza na wyjeździe.

Skład: K.Raczek - M.Korcz, D.Zaborniak, P.Ciesielski(C), B.Marzec - J.Maćkowiak(P.Kowalski), A.Rybarczyk, P.Stępniak, K.Jędraszyk, J.Zboralski(J.Książkiewicz) - M.Jakubek(F.Schneider) oraz A.Mortka, K.Maciejewski, K.Owczarek.

Największy plus meczu - A.Rybarczyk

Lider - Orkan Jarosławiec 2:1